TECHNICKÉ SLUŽBY

Změna svozu komunálního odpadu o Velikonočních svátcích

/ Aleš Popelka

TS služby s.r.o. Nové Město na Moravě oznamují, že svoz komunálního odpadu v době velikonočních svátků bude proveden následovně :   Páteční svoz 30.3.2018  bude …

Změna svozu komunálního odpadu o Velikonočních svátcích

TS služby s.r.o. Nové Město na Moravě oznamují, že svoz komunálního odpadu v době velikonočních svátků bude proveden následovně :

 

Páteční svoz 30.3.2018  bude proveden beze změn         

Pondělní svoz 2.4.2018 bude proveden v sobotu 31.3.2018

 

Podle ustanovení čl.7 odst. 3 obecně závazné vyhlášky Města Nové Město na Moravě č. 4/2012 je vlastník svozové nádoby  povinen  zajistit přistavení sběrných nádob ve večerních hodinách předchozího dne nebo v ranních hodinách svozového dne (nejpozději do 5,00 hod.) a úklid nejpozději ve večerních hodinách svozového dne.

Pokud nebude sběrná nádoba ke svozu přistavena v daném termínu, bude vyvezena až při dalším řádném svozu.

 

Popelka Aleš

pracovník odpadového hospodářství

O společnosti

O společnosti

Společnost TS služby s.r.o. vznikla v roce 1997 transformací z bývalé příspěvkové organizace Technické služby města Nového Města na Moravě. Jejím jediným vlastníkem je Město Nové Město na Moravě. Společnost působí v regionu Novoměstska v oblasti nakládání s odpady, zajišťuje komunální služby pro město Nové Město na Moravě,ostatní služby v rámci svých činností, provozuje kamenolom v tomto městě.