TECHNICKÉ SLUŽBY

Změny ve svozu komunálního odpadu a uzavření recyklačního dvora na konci roku 2023

/ Vostrejš Libor

Změny svozu koncem roku a dočasné uzavření recyklačního dvora…

Změny ve svozu komunálního odpadu a uzavření recyklačního dvora na konci roku 2023

TS služby s.r.o. oznamují, že ve svozu směsného komunálního odpadu (SKO) dojde k následujícím změnám:

Svoz SKO původně plánovaný na pondělí 25.12.2023 bude proveden již v sobotu 23.12.2023 a svoz SKO plánovaný na pondělí 1.1.2024 se překládá na úterý 2.1.2024. Tyto změny se týkají lokalit v Novém Městě na Moravě – katolický a evangelický hřbitov, BILLA, Nad Městem, Maršovská Rychta, podniky Maršovice (ČS, stavebniny atd.)   Wolkerova, Čapkova, Mrštíkova, Kárníkova, Vančurova, Olbrachtova, Německého, Němcova, Jamborova, Podlouckého, Blažíčkova, Horní, Nemocnice Nové Město, Bezručova, Maršovská, Šimkova, Štursova, Sportovní, L. Čecha, Tyršova – od ul. Žďárské po křižovatku L. Čecha, Radnická, Makovského, Bělisko, Na Výsluní, Lesní, Polní, Zahradní, Mírová – rodinné domy, Výhledy, Maršovice, Rokytno, Studnice.

Dále svoz SKO plánovaný na úterý 26.12.2024 bude proveden ve středu 27.12.2024 – týká se lokalit v Novém Městě na Moravě (ul. Vlachovická, Hotel SKI, Slavkovice, ul. Petrovická, Pohledec, Komfi, Chlazení Daněk, Plazmatech, Petrovice, Jiříkovice).

Pokud nebude sběrná nádoba ke svozu přistavena v daném termínu, bude vyvezena až při dalším řádném svozu.

V období od 21.12.2023 do 2.1.2024 bude přerušen provoz recyklačního dvora

Posledním dnem v roce 2023, kdy bude recyklační dvůr (RD) pro občany i firmy otevřen, je středa 20. prosince. K obnovení provozu RD dojde ve středu 3.1.2024.

 

Děkujeme za pochopení.

O společnosti

O společnosti

Společnost TS služby s.r.o. vznikla v roce 1997 transformací z bývalé příspěvkové organizace Technické služby města Nového Města na Moravě. Jejím jediným vlastníkem je Město Nové Město na Moravě. Společnost působí v regionu Novoměstska v oblasti nakládání s odpady, zajišťuje komunální služby pro město Nové Město na Moravě,ostatní služby v rámci svých činností, provozuje kamenolom v tomto městě.