TECHNICKÉ SLUŽBY

Na sběrný dvůr se přestanou brát pneumatiky

/ Aleš Popelka

Na sběrný dvůr se přestanou brát pneumatiky. Lidé je mohou odevzdávat do autoservisů a pneuservisů   Se začátkem nového roku již nebude možné zdarma odevzdávat …

Na sběrný dvůr se přestanou brát pneumatiky

Na sběrný dvůr se přestanou brát pneumatiky. Lidé je mohou odevzdávat do autoservisů a pneuservisů

 

Se začátkem nového roku již nebude možné zdarma odevzdávat pneumatiky na sběrném dvoře. Pneumatiky lze bez ohledu na značku a bez vazby na nákup zboží či služeb odevzdávat v autoservisech a pneuservisech. Převzetí pneumatik probíhá v rámci zpětného odběru a je bezplatné. Na sběrném dvoře bude možno pneumatiky odevzdat pouze za poplatek. Odevzdávat pneumatiky na sběrném dvoře zdarma se ruší vzhledem k tomu, že pneumatiky ze zákona podléhají zpětnému odběru. Konec odevzdávání pneumatik na sběrném dvoře by mělo mít i pozitivní dopad na odpadové hospodářství města a následně i na poplatek za komunální odpad.

Popelka Aleš

pracovník odpadového hospodářství

 

O společnosti

O společnosti

Společnost TS služby s.r.o. vznikla v roce 1997 transformací z bývalé příspěvkové organizace Technické služby města Nového Města na Moravě. Jejím jediným vlastníkem je Město Nové Město na Moravě. Společnost působí v regionu Novoměstska v oblasti nakládání s odpady, zajišťuje komunální služby pro město Nové Město na Moravě,ostatní služby v rámci svých činností, provozuje kamenolom v tomto městě.