TECHNICKÉ SLUŽBY

Informace pro občany

/ Aleš Popelka

Město Nové Město na Moravě společně se svozovou společností TS služby s.r.o., Nové Město na Moravě si dovolují jak občany města, tak i majitele rekreačních …

Informace pro občany

Město Nové Město na Moravě společně se svozovou společností TS služby s.r.o., Nové Město na Moravě si dovolují jak občany města, tak i majitele rekreačních objektů upozornit, že každá svozová nádoba (popelnice 110 l, kontejner 1100 l) na zbytkový komunální odpad musí být označena svozovou známkou.

Pro příklad uvádíme – poslední platná svozová známka je červené barvy, oválného tvaru na období 01/2011-12/2015 jejíž platnost byla prodloužena před jejím skončením na dobu neurčitou.

V případě, že na nádobě tato známka chybí, nebude od 01.04.2020 vyvážena a bude označena informačním štítkem s vyznačením z jakého důvodu nebyl svoz proveden.

Svozové známky obdržíte na pokladně Městského úřadu v Novém Městě na Moravě v provozní době úřadu.

Prosíme tedy občany o označení svozových nádob svozovou známkou

 

Děkujeme za pochopení.

 

AKTUALIZACE:

 Dochází ke změně termínu od kdy nebudou nádoby bez svozové známky vyvezeny, a to od 1.7.2020.

O společnosti

O společnosti

Společnost TS služby s.r.o. vznikla v roce 1997 transformací z bývalé příspěvkové organizace Technické služby města Nového Města na Moravě. Jejím jediným vlastníkem je Město Nové Město na Moravě. Společnost působí v regionu Novoměstska v oblasti nakládání s odpady, zajišťuje komunální služby pro město Nové Město na Moravě,ostatní služby v rámci svých činností, provozuje kamenolom v tomto městě.